Kategorie


Słowniki –  Rejestracja


Rejestracja słownika umożliwia działanie programu bez płyty w napędzie. Procedura rejestracji może być kłopotliwa
i została wprowadzona jako dodatkowa opcja dla osób, które bardzo często korzystają z programu – nie jest wymagana do prawidłowego działania słownika. Dla słowników w wersji niższej niż 2.5 (1.0 – 2.0 – 2.1 ) przy instalacji obydwu wersji językowych programu, należy zarejestrować tylko słownik zainstalowany jako ostatni (są to te same programy z różnymi bazami językowymi). Słowniki w wersji 2.5 – 3.0 – 3.03 rejestruje się wybierając dany słownik z listy.
Cały materiał dźwiękowy jest zgromadzony na płycie CD. Jeśli więc użytkownik chce uruchomić słownik bez płytki
w napędzie, zostanie pozbawiony jego części multimedialnej – dźwięków. Chcąc odtwarzać dźwięki bez płyty CD, musi najpierw zarejestrować słownik, przekopiować katalogi zawierające pliki dźwiękowe na dysk twardy, a następnie zmienić ustawienia konfiguracji dźwięków w słownikach. więcej...>>>


Procedura rejestracji


Z myślą o funkcjonalności podręcznego słowniczka wprowadzono procedurę rejestracji. Polega ona na tym, że podczas instalacji jest generowany specjalny numer seryjny, który umożliwia wygenerowanie klucza pozwalającego na korzystanie ze słownika bez płyty w napędzie.


Numer seryjny


Numer seryjny jest indywidualny dla każdej instalacji, a po każdym przeinstalowaniu słownika jest inny. Można go odczytać w programie Rejestracja, gdzie widoczny jest także numer licencji oraz pole do wprowadzenia klucza.
== > Start ==> Programy ==> Słownik YDP ==> Rejestracja
Aby zarejestrować słownik, należy podać aktualny numer seryjny, gdyż numer seryjny z poprzedniej rejestracji będzie już nieaktualny.


Numer klucza


Numer klucza jest generowany przez Young Digital Planet SA na podstawie numeru licencji
i numeru seryjnego. Po wprowadzeniu klucza i kliknięciu przycisku „Wprowadź", zawartość pola w programie Rejestracja automatycznie znika. Po tej operacji słownik powinien się uruchamiać bez pytania o płytkę CD.


Zarejestruj słownik


Rejestracji słownika można dokonać tutaj: http://www.ydp.com.pl/rejestracja.


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie