Kategorie

Nr Problem Rozwiązanie

1.

W trakcie instalacji program nie akceptuje przepisanego z karty numeru licencji.

Z powodu podobieństwa pewnych znaków w ramach kroju czcionki można mylnie odczytać takie znaki jak „duże I”
i „małe l” lub „zero” i „O”. Należy spróbować wpisać numer
z odpowiednio zmienionymi znakami.

2.

Przy próbie otwarcia niektórych stron występuje błąd. Przy zapisywaniu stanu lekcji mogło nastąpić uszkodzenie zbioru zapisującego ten stan. Z katalogu instalacyjnego (zwykle C:Program FilesEuroPlus+ REWARD),
z podkatalogu Users, należy wybrać kolejno podkatalog użytkownika, poziom, lekcję, a następnie usunąć zbiór dla strony, która się nie otwiera.

3.

Program niepoprawnie otwiera strony z lekcjami – nie przerysowuje ekranu. Karta graficzna komputera nie pozwoliła na poprawną instalację programu DirectDraw. W takim wypadku należy w zbiorze EURO.CFG, znajdującym się w katalogu instalacyjnym programu (zwykle C:Program FilesEuroPlus+ REWARD), zmienić linię UseDirectDraw=1 na UseDirectDraw=0.

4.

Strona główna w programie otwiera się obcięta do rozdzielczości ekranu 640x480, mimo iż rozdzielczość we właściwościach ekranu jest ustawiona na 800 x 600 pkt. Przyczyna nieznana. Problem rozwiązuje ustawienie rozdzielczości ekranowej na 1024 x 768 pkt
z tysiącami kolorów (High colour).

5.

Nie działa serwis internetowy Forum i serwis gier pod Windows 98 PL.

Problem powoduje błędne ustawienie jednego z parametrów bazy rejestrowej. Aby usunąć problem, należy załadować z tej strony zbiór PATCH98PL
i uruchomić go. Problem rozwiązany
w nowszych wersjach programu.

W konfiguracji sieci powinien być zainstalowany Klient Microsoft Networking!

W razie jego braku należy:

a) uruchomić Panel sterowania,

b) wybrać ikonę Sieć,

c) wybrać zakładkę Konfiguracja,

d) kliknąć na przycisk „Dodaj”,

e) z okienka „Wybierz typ składnika sieci” wybrać „Klient” kliknąć „Dodaj”,

f) z okienka: „Zaznacz: klient sieci” jako producenta wybieramy Microsoft , jako „Klient sieci” wybieramy „Klient Microsoft Networking” i klikamy „OK”.

6.

Po uruchomieniu program prosi o płytę CD, mimo iż płyta jest w napędzie. Nie jest prawidłowo rozpoznane urządzenie: napęd CD lub nieprawidłowo pracuje sterownik kontrolera twardych dysków.
W wyniku ww. usterek CD-ROM pracuje w trybie zgodności
z MS-DOS lub nie jest poprawnie zakwalifikowany
w Menedżerze Urządzeń jako napęd CD, lecz jako inne urządzenie. Konieczne jest poprawne ustawienie statusu urządzeń w Menedżerze Urządzeń.

7.

Program nie działa na napędzie DVD Creative – nie otwierają się żadne lekcje. Chwilowo brak rozwiązania.

8.

W czasie instalacji program Setup nie uruchamia się ponownie po restarcie, który występuje w trakcie instalacji, nie dokończając tym samym instalacji. Po restarcie komputera uruchamiamy ponownie program Setup bezpośrednio z płyty CD, ale z parametrem: d:Setup reg. Problem rozwiązany w nowszych wersjach programu.

 


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie